English version   
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna
Witamy w sobotę, 23.09.2017 o    

 

Witamy na stronach Poligraficznej Agencji Informacyjnej PrintinPoland.com

Nasze działania obejmują m.in.:
 • tworzenie materiałów informacyjnych
  i prasowych dla firm z rynku poligraficznego
  i branż pokrewnych (dostawców sprzętu
  i materiałów, drukarń i innych firm usługowych, stowarzyszeń branżowych, organizatorów imprez targowych
  i konferencyjnych itd.)
 • opracowywanie oryginalnych tekstów (informacji prasowych, artykułów merytorycznych, artykułów technicznych itd.)
 • tłumaczenie materiałów informacyjnych
 • przygotowywanie reportaży, wywiadów itd.
 • dystrybucję i monitoring opracowywanych przez PAI materiałów publikowanych w polskich i zagranicznych mediach branżowych (prasa, portale)
 • doradztwo medialne
 • organizację i wspieranie wydarzeń branżowych (targi, konferencje, seminaria, szkolenia)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Uwaga! Specjalna oferta dla firm poligraficznych będących zarejestrowanymi użytkownikami portalu PrintinPoland.com (dotyczy użytkowników "Strefy dla firm poligraficznych")

Nowe informacje: RSS
„Między prestiżem a kiczem...” – API Folie Polska na konferencji Label Innovations 2017, współorganizowanej z drukarnią Etykiety.pl Etigraf
14 września br. w warszawskim Centrum Expo XXI odbyła się druga edycja konferencji Label Innovations, zorganizowana przez drukarnię Etykiety.pl Etigraf i firmę API Folie Polska. (...)
Pierwszy w Polsce ploter Agfa Anapurna H3200i LED w poznańskiej firmie SimpliCity
W ostatnim czasie w firmie SimpliCity z Poznania rozpoczął pracę pierwszy w Polsce „hybrydowy” ploter Agfa Anapurna H3200i LED. (...)
Partnerzy handlowi firmy Sun Chemical spotkali się na Dniu Dystrybutora 2017
14 września br. w Warszawie odbył się po raz kolejny Dzień Dystrybutora, zorganizowany z myślą o swoich autoryzowanych partnerach handlowych przez polski oddział Sun Chemical. (...)
KBA CEE wyłącznym dystrybutorem maszyn Nilpeter w Polsce
We wrześniu br. podpisana została umowa, na podstawie której firma KBA CEE została wyłącznym przedstawicielem marki Nilpeter w naszym kraju. (...)
Kompleksowa współpraca Agfa Graphics i db Print Polska: premierowe w naszym kraju wdrożenia systemu CtP Avalon N8-90 i specyfikacji PSO według standardów UGRA
Drukarnia db Print Polska z Grodziska Mazowieckiego jest pierwszym w naszym kraju użytkownikiem systemu CtP, bazującego na pełnoformatowej naświetlarce Avalon N8-90 XT. Sterowany najnowszą, rozbudowaną wersją workflow Apogee 10, zastąpił rozwiązanie innego dostawcy, znacząco zwiększając potencjał tego zakładu poligraficznego w zakresie produkcji form drukowych. (...)
Falcerka kieszeniowo-nożowa GUK K74/4 KTL w drukarni Legra
Krakowska drukarnia Legra, będąca jednym z najbardziej liczących się w naszym kraju producentów kalendarzy, książek i szeroko pojętego akcydensu, po raz kolejny zdecydowała się na inwestycję w urządzenie z oferty firmy Avargraf. (...)
 

 
Copyright ©2004-2017 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika